İletişim Numaralarımız ve Skype Adresimiz

Seçim Öncesi Nakliyede Büyük Kampanya..!

Seçim öncesi taşınmayı düşünüyor musunuz? 7 Haziran Seçimlerinden önce tüm müşterilerimize büyük indirim sağlamaktayız. Yalçın Nakliyat, Mersin asansörlü taşımacılık ve nakliye hizmetleri olarak, seçimlerin işlerimizi olumsuz olarak etkilemesinden dolayı, taşınmak isteyen müşterilerimize özel olarak indirimler yapmaktayız. İster şehir içi ister şehirler arası taşının tüm taşımacılık ve Mersin asansörlü nakliye işlemleriniz için alanında uzman ekibimiz ve araç filomuzla emrinize hazır bulunmaktayız.

Son zamanlar hızla yayılan fakat bununla birlikte hizmette bazı açıkların, aksaklıkların meydana geldiği asansörlü nakliyat piyasasında, Yalçın Mersin asansörlü taşımacılık firması olarak, bu açıkları kapatmaktayız. Daha başarı işçilik ve hizmet sergileyebilmek ve müşteri memnuniyeti adına, hizmet kalitesinden ödün vermeden en uygun şekilde eşyalarınızı taşımayı başarabilmekteyiz.

Yüksek katlarda oturuyorsanız ve taşınmaya karar verdiyseniz, en iyi hizmeti arıyorum diyorsanız doğru adrestesin. Detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilir ya da bizden telefon desteği alabilirsiniz.