İletişim Numaralarımız ve Skype Adresimiz

Bizi Tanıyın

Yalçın Nakliyat, 1997 yılından günümüze kadar ev taşımacılığı konusunda, alanında uzman çalışanları ve kaliteli ambalajlama sistemi ile kesintisiz hizmet sunmakta ve bu hizmetini de yeniliklere açık bir şekilde sürdürmektedir.
Sürekli araç kapasitesine güncelleyen, müşterilerine memnun kalabilecekleri şekilde nası taşımacılık yapılması gerektiği ekip arkadaşları ile paylaşan ve en kaliteli çalışma şeklini prensip edinen bir firmayız. Uzun yol tecrübesine sahip soförlerimizle orantılı olarak daha çok sıfır araçlar barındırmaktayız filomuzda. Böylece, daha güvenli ve sıfıra yakın sorunlarla yükünüzü size teslim etmekteyiz. Genel olarak hangi taşımacılık işini yaptığımıza bakacak olursak, sektörde en çok ihtiyaç duyulan taşımacılık şekli olan evden eve nakliye alanında hizmetimizi yoğunlaştırdık.
Ev taşıma işlemi, uzmanına bırakılırsa kolay bir iştir. Aksi halde çok yorucu ve sıkıntılı bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Hizmetlerimiz arasında da görebileceğiniz gibi eşyalarınız için en uygun paketlemeyi yapıyoruz. Ev taşımacılığını en önemli özelliklerinden biridir paketleme ve ambalajlama işlemleri. Eşyalara uygun ve sağlam bir şekilde yapılan paketleme ile işin yarısından büyük bir kısmı tamamlanmış demektir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz çünkü biz bu işe yıllarını vermiş, ev taşımacılığı işini meslek olarak benimsemiş yalnızca Mersin’inde değil Türkiye genelinde sayılı firmalar arasında olduğumuzu iddia ediyoruz… İletişim Bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri, ofisimize kahve içmeye de bekleriz.